• Telefon: +90 216 341 4151
  • E-Mail: umut@umutyagmurlari.com
  • Pazt - Cuma : 09:00 / 18:00


VİZYONUMUZ ;
Açlığa, susuzluğa, yokluğun en çokluğuna dayanmaya çalışan, tek gayeleri 1 gün daha hayatta kalabilmek olan mazlum, mahzun ve mağdurların karanlık dünyalarına güneş gibi doğup dualarına konuk, puslu gözlerine umut olmak.

MİSYONUMUZ ;
Yoksulluğun hüküm sürdüğü garip kıtaları yeniden yeşertmek için çıktığımız bu yolda onları bu hale getiren her türlü politika ve faaliyetleri önlemek üzere tüm insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmemesi, değişen dünyada değişmeyen değerlerin yaşatılmasını sağlayıp iyiliği her zaman her yerde yaşatmak.

ÖNSÖZ ;
2000 yılında başlayan sosyal amaçlı farklı derneklerde faaliyet göstermekle başladığım bu yolda 2006 yılında resmi olarak hayata geçirdiğim Hafızlar Derneği'nde aktif faaliyetlerle sizlerin yardımlarıyla yüzlerce program, proje ve yarışmalara imza attık.
2019 yılına kadar aktif olarak tüm projelerde Hafızlar derneği olarak faaliyet gösterdikten sonra 2019 yılında Umut Yağmurları İnsani Yardım Derneği'ni kurup bu yoldaki arkadaşlarımıza bir kapı daha eklemiş olduk. Genç ve dinamik bir ekiple çıktığımız bu yolda siz bağışçılarımızın da elimizden tutup bu halkayı genişletmesini ve ölümlerin açlıktan ve susuzluktan olmayacağı bir dünyanın çok daha güzel olacağını duyurmak hedeflerimiz arasında yer alıyor.
Üsküdar merkezde bulunan derneğimiz yardıma muhtaç herkese yardım etmeyi ilke edinmiştir. Unutmayın ; Mutluluğun sebebi siz, vesilesi bizleriz.